Барбекю «Дракон» (Yakiniku Doragon) — захоплююча сімейна мелодрама, повна яскравих, красивих і незабутніх сцен. Вона — ще одне підтвердження того, що маленькі діти — маленькі проблеми, великі діти — великі проблеми. Це повною мірою відчуває на собі головний герой картини Ен Гіл-ресторатор і люблячий батько чотирьох дітей. У нього три дочки і син. З хлопцем труднощів не виникає, чого не скажеш про дочок. Одна з них шалено любить одруженого, а інша і того гірше — закохалася в чоловіка сестри. Батькові від цього немає спокою ні вдень, ні вночі. Його бідне серце вже не витримує такого напруження пристрастей. Але все-тільки починається.

У 1970 — х роках в японському регіоні Кансай спостерігалося високе економічне зростання, і була проведена Всесвітня виставка в Осаці. Ен Гіль-кореєць, який переїхав до Японії і оселився в місцевому містечку, в регіоні Кансай. Він і його дружина керують невеликим рестораном Якініку під назвою «Дракон Якініку». У нього є три дочки, старша дочка Юнг Хва, середня дочка і Хва і молодша дочка Мі Хва. Фільм Барбекю «Дракон» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Єп Гіль живе весело і позитивно весь час, хоча після війни був позбавлений лівої руки і рідного міста. Магазин завжди переповнений постійними клієнтами, такими як Тецуо, який є другом дитинства Юнг Хва.

Режисер: Чон Вишин
Актори: Еко Маки, Мао Іноуе, Нанамі Сакураба, Кім Сан-хо, Лі Джон-ин та ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress