загрузка...


Всі події картини починають розгортатися як раз напередодні Різдва. Здавалося б, напевно, найщасливіше, веселе і радісне свято, яке тільки існує на нашій планеті. Але, як показує наданий фільм, не все так безхмарно, як може здатися. Отже, все починається в Сеулі, у величезній будівлі, яке вгору має сто двадцять поверхів. Події цієї драматичної історії розгортаються напередодні Різдва в височенному житловому комплексі Сеула, де проходить ВІП-вечірка. Менеджер висотки де Хо змушений відмовитися від святкування Різдва і вийти на своє робоче місце.

Тим часом начальнику однієї з пожежних частин по імені Юнг-Ки надається офіційний вихідний, і він нарешті може провести цей вечір зі своєю дружиною. Святкування у величезному комплексі йдуть повним ходом. Всі гості задоволені і кожен відчуває атмосферу цього різдвяного свята. Як раптом, Баштова будівля просто спалахує від пожежі. Трапилася біда ставить під загрозу життя тисячі людей. Юнг-Ки і де-Хо змушені будуть кинути всі справи і кинутися рятувати ситуацію. Фільм Башта (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їм необхідно буде проявити всю свою хоробрість і мужність, щоб врятувати людські життя. Однак яку ціну заплатять головні герої кінострічки за порятунок віп-гостей? Чи вдасться їм запобігти лиху небачених масштабів?

Режисер: Кім Джі-хун
В ролях: Сіль Ген-гу, Сон Е-джин, Кім Сан-ген, Кім Ін-гвон, Ан Сон-ги, Сон Джэ-хо, Лі Джу-щиль, Лі Хан-ви, Квон Тхе-он, Guk-Hyang Jeon

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress