Фільм Батьки і дочки (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джейк Девіс був щасливий зі своєю дружиною. Разом вони виховували малу доньку. Чоловік зміг стати відомим письменником, а тому його сім’я ні в чому не потребувала. Здається, що щастя цієї сімейної пари не завадить зовсім нічого. Але одного разу під час жахливої автомобільної аварії дружина Девіса загинула. З тієї самої пори йому довелося взяти зобов’язання по вихованню малої Кеті на себе. Чоловік робив все, щоб стати частка дочки хорошим батьком. Разом вони проводили багато часу, читали книги, загалом, Джейк хотів, щоб Кеті не потребувала зайвому увагу і теплі.

Правда, наслідки аварії все ще давали про себе знати. Загострилася і без того непроста ситуація фінансовими складнощами Девисов, підступами близьких людей, а також проявилися серйозними проблемами з психікою, які стали наслідком травми голови після аварії. Все говорить про те, що чоловік може нести небезпеку для Кеті. Джейка відправили до лікарні для проходження курсу лікування, а дочка була віддана на час дядька з тіткою. Фільм Батьки і дочки 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кеті виросла просто красунею і розумницею. Вона стала психологом і бажає допомагати людям вирішувати їх проблеми, що накопичилися. Все прекрасно у її житті, але налагодити спілкування з чоловіками їй не вдається.

Режисер: Габріеле Муччіно
В ролях: Рассел Кроу, Аманда Сайфред, Аарон Пол, Дайан Крюгер, Куавенжане Уолліс, Брюс Грінвуд, Джанет Мактір, Кайлі Роджерс, Джейн Фонда, Октавія Спенсер


загрузка...