загрузка...


Генрі дивний молодий чоловік, який через свого рідкісного захворювання шкіри змушений постійно ховатися від сонця і вести нічний спосіб життя. В душі хлопець справжній художник, але його дар не отримує належного розвитку — глухе південне містечко і хвороба не дають розкритися таланту живописця. Розкрилися артист живе, гуляє і працює вночі. Нічна зміна на автозаправній станції, водні процедури в озері в променях місячного світла і зависання в улюбленій цілодобової забігайлівці — так повільно проходить життя, проте сумна історія художника скоро зробить крутий поворот, коли в провінцію заїде жвава дівчина Елісон.

Її машина зламалася посеред путівця, зайвих грошей у туристки немає, тому щоб заплатити за ремонт авто, дівчина, побачив оголошення «потрібні на роботу», влаштовується в ту саму забігайлівку офіціанткою. Саме тут одного разу вночі вони і познайомилися — хворий живописець і таємнича мандрівниця. Провінційний артист швидко прив’язується до жвавої гості, яка захоплює його думками, словами, діями, що рано чи пізно можуть змусити домашнього жителя кинути малу батьківщину і відправитися у велику дорогу назустріч пригодам.

Правда, цей рішучий крок, втеча від власної замкнутості і провінції, може коштувати хорошому синові відносин з матір’ю, яка всі ці роки дбала про бунтівної творчій натурі. Фільм Батл-Крік 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Елісон Іствуд
В ролях: Білл Скарсгард, Паула Малкомсон, Делрой Ліндо, Клер ван дер Бом, Тобі Хемінгуей, Джордан Селлоум, Дена Пауелл, Джеремі Сенд, Сьюзен МакПайл, Еліз Файк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress