Фільм Баттл (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Амалія – молода і красива дівчина, яка виросла в дуже заможній родині. Вона займається танцями і робить великі успіхи на цьому терені, але в її житті настає момент, коли все починає валитися. Батько Амалії став банкрутом після того, як справи в його фірмі пішли невдало. Звичне життя головної героїні тріщить по швах. Вона переживає те, що сталося з її сім’єю, але поступово все починає змінюватися в кращу сторону. А причиною таких приємних змін стала зустріч з молодою людиною на ім’я Мікаель. Він теж захоплений танцями, тільки вважає за краще танці в стилі хіп-хоп.

З його появою в житті Амалії все змінюється в кращу сторону. У самому вогнищі сюжету даної картини виявляється молода танцівниця на ім’я Амалія. Вона бере участь в танцювальних баттлах і доводить свою майстерність. Але, її життя кардинальним чином змінюється, коли батько дівчини стає банкрутом. Тепер вона повинна зав’язати з танцями і знайти собі інше заняття. Фільм Баттл (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але, коли в її житті з’явився симпатичний танцюрист хіп-хопу Майкл, вона переосмислила все своє життя кардинальним чином. Дівчина усвідомила, що життєві труднощі — це не привід відступати від улюбленого заняття і можна завжди знайти вихід зі складного становища.

Режисер: Катаріна Лаунинг
Актори: Ліза Тейге, Вебьерн Енгер, Карен-Ліза Мюнстер, Стіг Р. Амдам, Fabian Svegaard Tapia


загрузка...