Фільм Бельгія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джо — молодий чоловік, який мріяв про свою справу, відкриває бар. Всі свої сподівання і надії він вклав у свій «Belgica» і з усіх сил намагається зробити його популярним місцем. Але надії не виправдовуються. Одного разу він зустрічає Франка, свого старшого брата, якого не бачив багато років. Брат не сильно досяг успіху в житті і ледве зводить кінці з кінцями, щоб забезпечити сім’ю. Він погоджується допомогти молодшому братові і стає барменом, а так само вирішує деякі справи. Франк незабаром запрошує до співпраці свого приятеля ді-джея. Ця допомога брата, дуже до речі для Джо.

І ось вони вже стали партнерами, розділивши права порівну. Удвох вести бізнес значно легше. Брати роблять ремонт, вони натхненні новими ідеями. Всі їх зусилля і наполеглива праця, незабаром приносять результат – відвідувачі віддають перевагу бару і нарешті, це місце стає популярним у місті. Тепер тут проходять запальні вечірки, виступають популярні музиканти. Здавалося б вони досягли того, про що мріяли, але незабаром у хлопців з’являються серйозні проблеми, яких вони зовсім не очікували.

Що ж сталося і що загрожує зруйнувати їх бізнес? Чи вдасться братам їх вирішити і продовжувати радувати відвідувачів своїми креативними ідеями? Фільм Бельгія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фелікс ван Грунинген
В ролях: Стеф Эртз, Тому Вермейр, Stefaan De Winter, Домінік Ван Малдер, Ben Benaouisse, Борис Ван Северен, Сара Де Босшере, Шарлотта Вандермеерш, Hélène De Vos, Жан-Мішель Бальтазар


загрузка...