загрузка...


Красивий глибокий голос Роксани Косс, американської оперної діви з романтичного трилера «Бельканто», гарне сопрано, відомо всім цінителям оперного мистецтва. Молода чарівно красива леді виступає в кращих концертних і театральних залах, зачаровуючи шанувальників дивним виконанням арій. Співачка глибоко входить в образ персонажа, зливаючись з його психологією, при цьому тонко відчуваючи і усвідомлюючи оперу. Серйозний підхід при виборі репертуару також одна з основних рис оперної діви, яка підтримує високу популярність виконавиці, гастролі якої розписані на багато років вперед.

Одного разу співачку чемно запрошують вирушити у південно-американську країну з військовою диктатурою, щоб дати приватний концерт в честь дня народження відомого мультимільярдера і промисловця, пана Кацумі Хосокава. У старовинному соборі з прекрасною акустикою зібрано вище суспільство, запрошені імениті гості, присутній сам диктатор цієї маленької держави, тому прийом обіцяє бути грандіозним і вражаючим, увінчаний виконанням арії самої іменитої оперною дівою. Однак перед самим виходом Роксани будинок наповнюється істеричними криками, хаотичною стріляниною і неймовірним шумом. Будинок буде захоплений повстанцями на чолі з генералом Бенджаміном, які беруть всіх в заручники і вимагають звільнити своїх захоплених товаришів, що нудяться в диктаторських катівнях.

Але на острівну державу насувається руйнівне цунамі, об’єднуючи заручників і викрадачів в єдиному пориві порятунку власних життів. Фільм Бельканто (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Вайц
Актори: Джуліанна Мур, Крістофер Ламберт, Кен Ватанабе, Себастьян Кох, Торбйорн Харрі, Олек Крупа, Ельза Зільберштейн, Джонні Ортіз, Теноч Уерта, Ре Касе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress