Фільм «Белль» представляє з себе біографічну картину про життя Дайдо Елізабет Белль. Життя цієї дівчини склалася дуже непросто. Будучи позашлюбною донькою капітана королівського флоту, їй довелося нелегко, що підкріплювалася тим, що її мати була чорношкірою жінкою. Складна доля цієї дівчини розгорнуто дуже детально і при перегляді фільму глядач повністю занурюється у часи вісімнадцятого століття. Фільм «Белль» розповість також про формальний рабстві чорношкірих людей, яке практикувалося в ті часи, а також про жіночому рабстві. Звичайно такий тип рабства не можна назвати формальним, але воно присутнє повсюдно.

Жінки повністю належали чоловікам. Картина дуже яскраво показує це на прикладі своїх героїнь. Їм доведеться змиритися з думкою, що з ким провести залишок життя вирішувати не їм, і не їх сердець. Драма ситуації яскраво розігрується на тлі упередженого ставлення до чорношкірих. Головна героїня намагається чинити опір цій ситуації і бореться з нею всіма силами. Фільм Белль (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

За кожним епізодом картини ховається багато питань, які режисер картини Амма Асанте талановито розкриває і виносить на загальний огляд, але без натиску. Талановита картина про непросте життя.

Режисер: Амма Асанте
В ролях: Гугу Эмбата-Рв, Том Уілкінсон, Міранда Річардсон, Пенелопа Уілтон, Меттью Гуд, Емілі Уотсон, Лорен Жюльєн-Бокс, Наташа Вільямс, Алан МакКенна, Кара Дженкінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress