Фільм Бельмонте (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бельмонте-немолодий чоловік, що володіє загадковою натурою. Він відрізняється внутрішнім мінливістю і тонким сприйняттям навколишньої реальності, що сприяє появі творчого натхнення, що підштовхує до створення чергового неординарного, хитромудрого твору. Неабияке мислення підштовхує скульптора втілювати в незвичайній творчості таємничі, малозрозумілі стороннім ідеї. Тут дуже тісно переплітаються різноманітні сторони людського існування, гармонійно поєднуючи побутові, сімейні проблеми з більш високими, нематеріальними цінностями. Повсякденність поглибленого в творчість людини не можна назвати постійною, тут присутні значні психологічні хвилювання.

Сорокарічний чоловік досяг кризового періоду, характерного для кожного зрілого громадянина, який оцінює досконалі вчинки, що переосмислює минуле. Нестабільний стан призводить до порушення психоемоційного рівноваги, що виражається в деяких дивацтвах в поведінці.

Бельмонте належить виконати серйозну, морально напружену роботу по усуненню особистих неприємностей. Одночасно назріває небезпека творчого застою. Фільм Бельмонте (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Федеріко Вейрох
Актори: Гонсало Дельгадо, Olivia Molinaro Eijo, Jeannette Sauksteliskis, Tomás Wahrmann, María Noel Gutiérrez


загрузка...