Фільм Берлін, я люблю тебе (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Збірник, з декількох романтичних складається сюжетів, є логічним продовженням попередніх кіноальманахів, що розповідають про неповторні любовних історіях, що розвиваються на територіях відомих мегаполісів. Долі несхожих і різномастих учасників пригод неймовірним чином переплітаються на міських вулицях багатоманітного, колоритного Берліна. Життя кожного громадянина унікальна по-своєму і незвичайна, але пов’язана безпосередньо з мальовничими містечками німецької столиці. На тлі столичних красот відбуваються особливі, неповторні події, назавжди об’єднують деяких раніше незнайомих людей.

Тут щирі почуття відображено у всьому різноманітті, продемонструвавши неконтрольовану ревнощі, на необачні підштовхує вчинки. Комусь доведеться пережити важке і неминуче розставання. Людині встановлено суто індивідуальна доля, тому марно намагатися ігнорувати необхідність пройти по приготовленого шляху. Потрібно терпіння набратися і наполегливості, щоб знайти бажане щастя, що чекає кожного в несподіваний момент. Одним з героїв історій романтичних є зрілий чоловік, який пережив в минулому важке розлучення, вимушений залишити сім’ю, в якій підростала неповнолітня дочка. Фільм Берлін, я люблю тебе (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він давно втомився від життєвих негараздів і безперервних неприємностей, хочеться душевного спокою і приємних вражень. Одного разу у нього відбувається випадкова інтимна близькість з юною незнайомкою.

Режисер: Діанна Агрон, Пітер Челсом, Фернандо Эймбке
В ролях: Кіра Найтлі, Хелен Міррен, Люк Вілсон, Джим Стерджесс, Міккі Рурк, Дженна Дуан, Хайден Панеттьєрі, Емілі Бичем, Діанна Агрон, Вероніка Феррес


загрузка...