Фільм Бернард і Хьюї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У багатолюдному мегаполісі Нью-Йорка зустрічаються два нерозлучних друга, Бернард і Хьюї. Друзі не бачилися 25 років, їм є що згадати. Приятелі забрідають з випивкою в холостяцьку квартиру Бернарда, і Хьюї вирішує «зависнути» у старого сокашника. Чверть століття мало змінили Хьюї, невгамовного ловеласа і балагура, відчайдушного шукача романтичних пригод, незнищенного егоїста. Навіть дочка Зельда не перешкода старіючому сластолюбцу. Поки тиха і проста дівчина малює свої дивні комікси, її батько тягає в оселі скромного трудяги Бернарда легковажних жінок, одну за одною.

Між побаченнями невтомний «Дон Жуан» примудряється поспілкуватися з домочадцями, але не помічає, що його приятель давно захоплений дочкою Хьюї, і між дорослим Бернардом і молоденькою Зельда виникла любовна інтрига. Чверть століття в змозі повністю змінити підходи до життя. Однак нова зустріч з одним здатна пробудити колишньої азарт до скоєння навіжених вчинків. Спокійний і врівноважений Бернард зустрічає свого старого товариша Хьюї. Респектабельний пан заводить бурхливий роман зі своєрідною дочкою свого приятеля Зельдов, а батько коханки згадує свою молодість. Він починає спокушати представниць протилежної статі одну за іншою, що перетворює комфортне житло господаря в непередбачуваний притон.

Коли ця нерозлучна парочка нарешті розсудливим? І чи потрібно в усьому відповідати поважному віку? Бути може, деколи необхідні такі струси, щоб різко не постаріти? Фільм Бернард і Хьюї (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Мирвиш
В ролях: Мей Уітман, Саша Олександр, Ненсі Тревіс, Річард Кайнд, Белламі Янг, Лорен Міллер


загрузка...