Індійське кіно «Бешкетник» розповість глядачеві історію про те, як молодий хлопець прагне досягти великих успіхів у спорті і докладає до цього максимум своїх зусиль. Адже кожному ясно, що для того, щоб багато чого добитися в житті треба працювати не покладаючи рук. Тільки в цьому випадку, і при наявності твердої впевненості в успіху мрія стане набагато реальніше. Головний герой цього фільму — хлопець по імені Шраван дуже любить бокс. Цим видом спорту він вже займається деякий час, навіть тепер він належить до вищого рівня Тхакур. Молодий чоловік дуже багато часу проводить в спортивному залі, постійно тренуючись.

А це приміщення належить ватажкові місцевої злочинного угруповання. У Шравана зав’язуються щирі і романтичні стосунки з дівчиною, яка є племінницею кримінального боса. Однак її батько проти такого союзу з-за давніх конфліктів між родинами. Але у героя є щира і світла мрія — створити сім’ю з коханою дівчиною і добитися великих успіхів та кар’єрного росту в тому виді спорту, до якого у нього лежить душа. Шлях до своєї мрії, безумовно, буде не простим, так як хлопця чекає безліч проблем і неприємностей, для подолання яких треба буде докласти дуже багато сил.

Чи зможе головний герой у підсумку досягти того, про що він так пристрасно бажає? Допоможе його наполеглива праця у спортивній сфері стати чемпіоном зі світовим ім’ям? Фільм Бешкетник (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анураг Кашьяп
В ролях: Звинувачує Кумар Сінгх, Раджеш Тайланг, Джиммі Шергілл, Зойя Хассейн, Раві Кішан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress