Фільм Без коштів (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму, що називається «Без коштів», довелося зіткнутися в житті з чималою кількістю випробувань. Спочатку жорстоко вбивають його брата. Молодий хлопець не може залишити цей випадок без уваги. Він бачить, що поліція практично не діє, не збираючись робити якихось рішучих дій у пійманні злочинців. Тоді він вирішує самостійно помститися за смерть брата. Однак з волі випадку молода людина стикається з наступними труднощами. Занадто поспішні дії призвели до того, що помстився він зовсім не тій людині. У результаті гине невинна у смерті брата, а справжній вбивця досі на волі.

Проте молодому меснику тепер доводиться зіткнутися з покаранням, яке загрожує йому з боку правоохоронних органів. Він змушений ховатися. Тепер він опиняється на території пустельній місцевості, де належить йому зіткнутися з неймовірними стражданнями, які в повній мірі перевірять його характер на міцність. Однак брат залишився все ще не отмщенным.

Так що попереду у нещасного юнака чимало складних ситуацій, відшукати з яких вихід вийде далеко не у кожного мужньої людини. Фільм Без коштів (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Пітрі мл.
В ролях: Скотт Іствуд, Ріта Вілсон, Джефф Фэйи, Кімберлі Матула, Девід Джеймс Елліотт, Кіт Куган, Дендри Тейлор, Кріс Кину, Джулі Кармен, Джеймс С. Бернс


загрузка...