загрузка...


Спенсер Катлер безумовно не зможе назвати себе нормальною людиною. Він страждає серйозними психологічними відхиленнями, які судячи з усього, не піддаються лікуванню. Жити з подібними проблемами можна, але на жаль, повноцінної таке життя назвати не можна. Почуття і емоції, багато в чому не мають сенсу для героя через його відхилення. Чоловік ніколи не міг зрозуміти горя інших людей, їх смутку або власного почуття провини. Для нього не існувало даних явищ, що нехай і виглядає нісенітницею, помітно виділяло Спенсера із загального числа людей.

Можна сказати з упевненістю, що цей недуг помітно ускладнював життя героя і він вже давно втратив будь-які надії на порятунок. Зовсім недавно, чоловік виявив звістка про створення нового препарату. Судячи за словами фахівців, це засіб здатне відновити погляд Спенсера на навколишній світ. Він звичайно ж, вирішив взяти участь в його випробуваннях і, безумовно, не даремно. Цей препарат, досконалим чином змінив погляд героя на життя, перетворюючи його неймовірним чином. Фільм Без втіхи (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це теж не можна назвати нормою, адже все стало значно яскравіше, ніж доступно кожному з людей. Можливо, це позитивна сторона ліки, але в такому випадку, завжди знайдеться місце для мінусів.

Режисер: Кріс Шеєрман
В ролях: Ендрю Дженкінс, Меліса Роксбур, Леа Гібсон, Джоанна Ньюмарк, Чарлі Керр, Майкл Копса

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress