Японська мафія вважається найбільш безжальною і небезпечною в світі. Вони непохитні віддані непідкупні і коли справа доходить до відкритої боротьби вулиці міст наповнюються річках крові і морем трупів. Лютих самураїв членів злочинних угруповань не здатні зупинити будь-які сили поліції і керівництво країни. Але і в мафії все починає змінюватися з реаліями сучасного світу. Поступово місце кривавих розборок на мечах, відрізаних пальців в якості вибачень за помилки і пронизаних тіл починають замінювати фінансові переговори і бізнес угоди.

За розташування старіючого, але ще міцно тримає в своїх руках владу в місті борються два непримиренних японських клану. Почалася кривава війна загрожує перерости в справжню бійню. Лідери кланів ріжуть один одному глотки підіймаючись вгору по ієрархічній драбині. У хід пускається всі брехливі обіцянки вірності, клятви які одразу ж порушуються, заради влади і впливу люди не зупиняться перед будь-якими перешкодами. Для цих людей вплив і влада дорожче грошей і сімейних цінностей.

Крім вуличних розборок і хитромудрих змов мафіозі намагаються будувати один одному підступи, і в світі великих грошей проводячи фінансові махінації, афери. Фільм Беззаконня (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Такеші Кітано
В ролях: Такеші Кітано, Киппэй Сіна, Ре Касэ, Фумие Кохината, Рендзі Ісібасі, Хідео Накано, Такасі Цукамото, Дзюн Кунимура, Тэтта Сугімото, Соітіро Кітамура

загрузка...