загрузка...


Він занадто втомився від типової роботи, змушує спостерігати за чужими невдачами, сумною меблів з обивательської магазину, яка лише пригнічує індивідуальність господаря, і безвиході, що приводить до думок про самогубство. Томливе очікування яскравого спалаху, чогось нового і незвичайного, що виводить з рівноваги, доводить героя до безсоння. За жартівливим порадою лікаря, клерк намагається ходити на анонімні зборів помирають від раку людей, що шукають підтримки. Але і тут нічого, крім знайомства з дивною дівчиною Марлою Сінгер, яка страждає від марності буття, що не трапляється – навколишній метушливий світ залишається все таким же прісним і відразливим.

На щастя, наступним іншому героя стає заповзятливий торговець Тайлер Дерден. Він не відрізняється занудною покладистостью пересічного городянина і частенько розважається потворними витівками, за його словами, борючись з системою.

Саме Тайлер надихає приятеля здригнутися і організувати таємний «Бійцівський клуб» 1999 дивитися в хорошій якості HD 720p, де чоловіки можуть зганяти злість і відчай у бійці, через саморуйнування перетворюючись з слабаків в повелителів свого життя. Втім, скоро клерк розуміє, що Дерден – некерований психопат, що знищує все, до чого торкається.

Режисер: Девід Фінчер
В ролях: Едвард Нортон, Бред Пітт, Хелена Бонем Картер, Міт Лоаф, Зек Греньє, Холт МакКэллани, Джаред Літо, Ейон Бейлі, Річмонд Аркетт, Девід Ендрюс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress