Фільм Біла камера (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сполучене Королівство в найближчому майбутньому. Громадянська війна вирує, і воєнний стан було оголошено військовим урядом на придушення опозиції. Жінка (шотландська номінантка Шона Макдональд) прокидається в сліпучо-білій кубовидної камері, де генерал Закарян (Одед Фер) використовують усе більш витончені і жорстокі методи, щоб катувати її за інформацію – інформацію, якою вона стверджує, що не має. У міру того, як питання довіри ставляться як на загарбника, так і на бранця, вони виявляються залученими в все більш спіральну подорож в природу влади. Напружена, шокуюча і дуже доречна, Біла камера ставить питання: чи Може бути така річ, як впевненість у ці невизначені часи?

Рут прокидається в пастці в білій кімнаті. З голосом меню, що дає їй інструкції, Рут катують, використовуючи різні пристрої в камері, оскільки її викрадач вважає, що у неї є корисна інформація. Будучи переконаною в тому, що вона всього лише адміністративний працівник, який не знає про те, що відбувається всередині установи, де вона працює, Рут повинна використовувати свій розум, щоб вижити. Потім дія стрибає за п’ять днів до того, як повільно розплутати, як Рут опинилася в камері в першу чергу.

Біла палата від письменника / режисера Пола Рашида, і це спроба зв’язатися з аудиторією, яка виявляється в страшному і тривожному політичному кліматі. Фільм Біла камера (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Paul Raschid
Актори: Шона МакДональд, Одед Фер, Амріта Ачарія, Шерон Моан, Ніколас Феррел


загрузка...