Фільм Білі Лицарі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рятувальники з Франції приїхали в Африку, щоб здійснити благородну місію. Їх завдання полягає в пошуку діточок, які не досягли п’ятирічного віку. Представники спеціального благодійного руху хочуть забрати малюків з пекла і доставити їх в спеціальний табір. Там їм випаде можливість пробути до повнолітнього віку, отримати їжу, воду і необхідні знання. Така була офіційна версія появи цих людей. Насправді все було інакше. Деякі багатенькі мешканці Європи вкладають немислимі грошові суми, щоб усиновити африканських дітей. Вони готові платити великі гонорари. Резонансна історія обертається низкою міжнародних конфліктів.

Відсутність необхідних доказів і доказів не дозволяє припинити діяльність «рятувальної» місії. До справи підключаються великі чиновники. Багато хто готовий покинути країну, де панує постійна спека і виникає гостра нестача звичайної питної води. Фільм Білі Лицарі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Деякі хлопці не хочуть упускати подібну можливість. Довгий час за діяльністю іноземних гостей спостерігають з боку. За цей час багато підопічних опинилися в різних країнах іншого континенту і знайшли нові сім’ї.

Режисер: Жоакім Лафосс
В ролях: Венсан Ліндон, Луїз Бургуан, Валері Донзеллі, Реда Катеб, Стефан Біссо, Рафаел Лубанс, Жан-Анрі Компере, Філіп Реббо, Яннік Реньє, Тетяна Рожо


загрузка...