Кінокартина розгортається в часи, коли величезна кількість простих робітників, які працювали в автомобільній області, втратили свою роботу. Саме в той час Детройт з великого міста США перетворився на привид. Виняток не став і батько головного героя, так як Річард трудився в цій відрости, то і він теж залишився без роботи. Всі свої сили чоловік витрачає на те, щоб прогодувати свою сім’ю. Але грошей не вистачає і на найнеобхідніше. Саме це і ставати причиною того, що 14-ти річний син, тезка батька, стає причетний до торгівлі наркотиками.

Але поліції вчасно вдається перетягнути його на свою сторону, і він стає їх агентам. Молодий агент дістає дуже цінну інформацію, саме через це їм починає цікавитися ФСБ, і хлопець починає працювати на них. Фільм Білий хлопець Рік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, як відомо грошей завжди мало, і з цієї причини хлопець вирішує заробити більше. Що призводить його до небезпечної подвійного життя. АЛЕ чим закінчиться для нього ця подвійна доля?

Режисер: Ян Деманж
Актори: Меттью МакКонахі, Дженніфер Джейсон Лі, Едді Марсан, Рорі Кокрейн, Пайпер Лорі, Брюс Дерн, Арджил Сайлер, Бел Паулі, Брайан Тайрі Генрі, Тейлор Пейдж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress