Фільм Біллі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Біллі Форсетти, що виріс у бідній родині, — відчайдушний і агресивний підліток, з яким важко знайти спільну мову. Але всю його нікчемне життя скрашує Майки, навчив героя крадіжки, викрадення машин та іншим незаконним способом заробляння грошей. Несподівано Майки вбивають, що валить Біллі в глибоке горе, але тепер і він опиняється в небезпеці. В епіцентрі сюжету виявляється важкий підліток. Біллі Форсетти випала нелегка доля народитися в бідній родині. Він росте розпещеним і обділеним увагою дитиною. Одного разу молодий чоловік знайомитися з місцевим хуліганом і бандитом на ім’я Майки.

Він зміг навчити свого друга красти і красти машини, а також іншим махінацій, за допомогою яких можна зрубати певні гроші. Таке життя стає основоположною для підлітка. Він не бачить іншого шляху, як заробити гроші на шматок хліба. В один жахливий момент він дізнається, що його друг і покровитель відправився на той світ.

Вся справа в тому, що його жорстоко вбили. Тепер Форсетти змушений самостійно справлятися з усіма труднощами, адже йому теж загрожує смертельна небезпека. Фільм Біллі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бредлі Букер
В ролях: Меліса Бенойст, Араміс Найт, Блейк Дженнер, Андре Ройо, Джим Бівер, Грег Джерманн


загрузка...