Фільм Білосніжка. Казка для дорослих (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Клер жила з батьком, одружився, через деякий час після раптової смерті мами, на іншій жінці. Безсердечна, жадібна мачуха не приховує невиправданої неприязні до прийомної дочки. Однак дівчина, оточена батьківською турботою, намагається не звертати уваги на злісні витівки неприємної дами. Вона допомагає коханому з батьків, виконуючи посильну роботу в сімейному офісі, і насолоджується благополучним існуванням, сподіваючись незабаром знайти самостійність і побудувати своє майбутнє згідно з давніми мріями. Однак ситуація різко погіршується, коли раптово помирає тато, залишаючи доньку сиротою.

Тепер жорстока мачуха стає законним опікуном нещасної дівчинки, яка втратила обох батьків. Будь поява Клер викликає у нестерпної дами роздратування, яке вона неодмінно вихлюпує на безпорадну сироту, перетворюючи її знаходження в рідному будинку в нескінченні страждання. Незабаром дівчина дізнається, що підступна жінка замислила позбутися від неї остаточно, вдавшись до вбивства. Вона негайно здійснює втечу, сховавшись на віддаленій фермі.

З’ясовується, що тут мешкають семеро чоловіків, які дружелюбно зустрічають непрохану гостю і оточують її недвозначними знаками уваги. Фільм Білосніжка. Казка для дорослих (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анн Фонтен
В ролях: Лу де Лааж, Ізабель Юппер, Шарль Берлінг, Даміен Боннар, Джонатан Коен, Річард Фрешетт, Венсан Макен, Пабло полі, Бенуа Пульворд, Аврора Брутен


загрузка...