Фільм розповідає про легендарних особистостей, які у своєму житті не бачили особливих труднощів. Вони йшли, ніби крізь них, долаючи чергові перепони для успішного життя. Якщо людина переслідує якийсь рух, то, звичайно ж, він буде агітувати на нього інших людей, щоб суспільство ставало більше. У таку ситуацію потрапили братися на ім’я Джо і Бен Уайдери. Все своє життя вони були прихильниками здорового способу життя. Вони дотримувалися деяких правил, які дозволяли тримати себе у формі. Братам вдалося відкрити новий фітнес-рух, який змінив не тільки їхнє життя, а й життя інших людей.

Головні героїн займаються активною пропагандою здорового способу життя, адже вони впевнені в тому, що кожна людина має право на хорошу довге життя. Завдяки Джо і Бену народилися багато відомих зірок бодібілдингу. У їх число входить і всіма улюблений Арнольд Шварценеггер. Однак головним героям не відразу вдалося стати успішними людьми. Вони пройшли через масу випробувань, через бідність і нерозуміння оточуючих людей. Фільм Більше (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Роки наполегливих тренувань і боротьби з наслідками сумнівного ставлення інших людей. Незважаючи на всі труднощі, братам прекрасно розуміли, для чого вони це роблять. Завдяки завзятості і цілеспрямованості їм вдалося стати шанованими людьми, які свого часу не опустили руки.

Режисер: Джордж Галло
В ролях: Джуліанна Хаф, Тайлер Хэклин, Колтон Хэйнс, Макс Мартіні, Кевін Дюран, DJ Куоллс, Вікторія Джастіс, Стів Гуттенберг, Анайрин Барнард, Роберт Форстер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress