Олівер зустрів Емілі на борту літака, коли за службовим обов’язком летів з Лос-Анджелеса в Нью-Йорк. Розговорившись з чарівною панянкою, хлопець раптом відчув, наскільки йому комфортно і спокійно в компанії чарівної супутниці. Почуття виявилися взаємними. Несподіване знайомство увінчалося пристрасною любов’ю в туалетній кабінці авіалайнера. Після цього вони провели разом кілька чудових тижнів, насолоджуючись кожним прожитим днем. На жаль, волею випадку закоханій парочці довелося розлучитися. Вирішивши залишитися хорошими друзями, хлопці пообіцяли листуватися і повідомляти про стан справ.

У кожного свої плани і мрії, тому доводиться тільки змиритися і постаратися забути про скороминущому романі. Правда, життя занадто непередбачувана штука. Протягом наступних семи років їм належить зустрічатися в найнесподіваніших місцях, при цьому як у Олівера, так і у Емілі з часом змінюються переваги, вибір одягу і зачіски. Фільм Більше, ніж любов (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Єдине, що залишається незмінним, симпатія, яка поступово переростає в щиру, справжню любов. Але для того, щоб остаточно зійтися, хлопцеві і дівчині знадобиться піти через безліч невдач і втрат.

Режисер: Найджел Коул
В ролях: Аманда Піт, Ештон Кутчер, Тайрон Джордано, Кетрін Хан, Гебріел Манн, Терін Меннінг, Кел Пенн, Джеймс Рід, Моллі Чик, Елі Лартер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress