Зовсім недавно героїня жила і проблем не знала, але на жаль, доля надала їй неприємне звістка про смерть батька. Звичайно ж, для неї це була неприємна інформація і справжнє горе. Похорон, зустрічі зі старими знайомими в результаті обернулися одним цікавим знайомством. Дівчина зустрілася зі старим другом її батька, який зміг розповісти багато чого хорошого про померлого. Досить швидко вони налагодили контакт, і незабаром дівчина дізналася про роботу цієї людини. Він власник одного особливого апарату Біоскопа, мета якого полягає в показі кіно. Дівчина в далекі роки свого дитинства обожнювала подання такого способу.

Вона навіть і не знала, що бачила цього чоловіка тоді і тільки зараз, всі спогади прокинулись. Тепер, починається нова глава її життя в якій випадкове знайомство зіграло важливу роль. Подальші події, судячи з усього, обернуться самим приємним підсумком для її життя. Це буде історія про раптової любові дівчини, там, де вона зовсім не очікувала. Фільм Біоскопевала (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У центрі всього цього, буде стояти саме заняття чоловіки і власне він сам зі своїм хитромудрим пристроєм. Щасливий шлях, нехай і повинен бути вдалим, може піднести і власні випробування.

Режисер: Деб Медхекар
В ролях: Денні Дензонгпа, Гітанджалі, Аділь Хуссейн, Бриджендра Калу, Тиска Чопра, Майя Сарао

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress