«Біжи в цій гонці» (Run the Race) — стрімка, немов американський футбол, драма від іменитого режисера Кріса Даулинга. Спорт дійсно займає в ній майже провідну роль. Адже один з героїв фільму на ім’я Зак-талановитий футболіст найвищого рівня, висхідна зірка і надія всіх фанатів. Він дуже прив’язаний до свого брата Девіду, особливо це почуття посилилося після раптової смерті матері і відходу батька, коли брати залишилися одні в цілому світі. Вони готові жертвувати всім заради один одного, підтримувати у важкі моменти життя. У Зака такий період настав після отриманої на полі серйозної травми.

І Девід робить все, щоб мрія брата про вершини спорту стала реальністю. Встряхнувшись після смерті своєї матері і залишення батька, Зак, загальнодержавний спортсмен, знаходить славу на футбольному полі, працюючи над тим, щоб заробити стипендію для коледжу і квиток братів за місто.

Коли через руйнівну травму Зак і його мрії опиняються осторонь, Девід зашнуровує свої трекові шляхи, щоб врятувати їх майбутнє і відвести Зака до Надії. Фільм Біжи в цій гонці (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Даулінг
Актори: Майкелті Вільямсон, Френсіс Фішер, Крістоффер Полаха, Теннер Стайн, Івен Хофер та ін.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress