загрузка...


У часи розвалу Союзу держав, людям доводилося звикати до такого слова, як дефіцит. Як тільки їм вдалося це зробити, то вони стали помічати на магазинних полицях іноземні товари. Саме тоді і настали часи масових закупівель, а самі заповзятливі люди таким способом вирішили поліпшити свій фінансовий стан. Тепер залишилися без будь-якого контролю налагоджені Раннє шляху перевезення різної продукції, а також пропала і вся відповідальність за спекуляцію. У колишніх човників стали з’являтися такі доходи, які не були притаманні навіть державним службовцям. В результаті все це призвело до того, що став процвітати бандитизм.

Герої кінострічки вже довгий період працюють тільки спільно і їм вдалося за цей термін завести потрібні знайомства. Чоловіки відчували себе цілком привільно. Тільки від заздрісних конкурентів у них часом можуть виникати проблеми, адже їх бізнес поступово починає переходити у владу місцевих угруповань. Одного разу, кооперативу стали висувати певний ультиматум і чоловіки просто вирішили змінити місце своєї діяльності.

На їх товар навіть через деякий час ніколи не падав попит. Коли адміністрація дізналася суму гонорару, то вона із задоволенням погодилася виділити в оренду ділянку землі. Фільм Бізнесмени (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Акан Сатаев
Актори: Аскар Ільясов, Айсулу Азімбаева, Шаріпов Серик, Расим Жубан, Костянтин Крюков, Еркен Губашев, Санжар Маді, Діна Тасбулатова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress