Фільм Благодійник (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Аби Рам проживає в Лондоні. Він дізнається про те, що його рідні (дід з батьком) посварилися через успіху батька і розлучилися. З тих пір юнак з сестрою і батьком жив в британській столиці і не замислювався про своє коріння. Батько ж весь цей час страждав від спогадів. Але зробити вирішальний вчинок, поміняти ситуація і помиритися з ріднею не зумів. Бажання помирити близьких непереборно і юнак вирушає до Індії. Розрив сім’ї йому не до вподоби і він мріє залагодити давній конфлікт.

Таким чином він зможе і допомогти батькові знайти душевну рівновагу. Юнак легкий на підйом, впевнений в своїх силах і вірить, що велика сім’я повинна бути разом. Примирення обов’язково повинно статися. Так як раніше він не бував в Індії, то легко прикидається студентом, бажаючим вивчати сільське господарство. Виверт вдалася. Тепер йому належить просто попросити вибачення. Так здається юнакові. Це повинно відразу допомогти вирішити проблему.

Але молодій людині відкривається ряд подій, таємниць його роду. Не так просто розібратися в минулому і привести відносини в порядок. Фільм Благодійник (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крішна Вамси
Актори: Каджал, Рам Чаран Теджа, Шрикант, Камалини Мукхерджі, Пракаш Радж, Джаясудха, М. С. Нарьян, Венкатесвара Рав Паручури, Крішна Муралі Посани, Прагатхи


загрузка...