загрузка...


30-ті роки XX століття. У приморському містечку живе юна красуня Віра. Незважаючи на зовнішню привабливість скромна і тиха дівчина не розпещена увагою хлопців. Тому, коли на неї звернув увагу ставний військовий, щастю Вірочки не було меж. Незабаром Олександр Іванович Ларичев, так звали обранця, зробив дівчині пропозицію. Значна різниця у віці і деяка різкість характеру нареченого не збентежили ніжну і чутливу панночку. Вона готова була йти за Олександром на край світу і терпіти будь-які позбавлення в ім’я чистої і безкорисливої любові.

Незабаром командира Червоної Армії і орденоносця чекало нове місце служби, і молода дружина беззастережно пішла за ним. Важкий побут і неласковий характер суворого чоловіка не охолодили запал героїні, а змусили любити і співчувати жорсткому чоловікові ще сильніше. Навіть той факт, що Ларичев змусив Віру зробити аборт і позбавив її можливості мати дітей, не змусило жінку розчаруватися в ньому. Вона супроводжувала чоловіка по гарнізонах, вірно чекала з війни, звідки Ларичев повернувся з зламану психікою і позбавленим всіх звань.

Так тривало до самої смерті чоловіка від інфаркту. Тоді Вірочка, позбавлена тиску авторитарної особистості, раптом усвідомила своє право на щастя. Фільм Благословіть жінку (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Говорухін
В ролях: Світлана Ходченкова, Олександр Балуєв, Інна Чурікова, Ірина Купченко, Ольга Березкіна, Олександр Михайлов, Максим Галкін, Віталій Хаєв, Олександра Костенюк, Олександр Костенюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress