Фільм Блакитна лагуна (1980) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після жахливого корабельної аварії розкішного круїзного лайнера, група людей, що складається з старого моряка і двох діточок хлопчика Річарда і дівчатка Эмеллин, виявляється викинутою на тропічний безлюдний острів посеред безмежного океану. Клаптик суші досить родючий і кишить живністю. Досвідчений моряк навчив дітей виживати в суворих умовах ізоляції і ті, досить швидко перетворилися з даремних нащадків аристократів у людей, які можуть самі себе забезпечити їжею та питною водою. Пройшли роки, і старість забрала наставника. Хлопець і дівчина залишилися на острові в самоті.

З ними відбуваються фізичні зміни, пов’язані з віком. Також, вони починають відчувати фізичний потяг один до одного. Зрештою, природа взяла своє і у пари з’являється чарівний малюк Педді. Одного разу, під час рибної ловлі, на утлій власноруч виготовленої човні, героїв відносить у відкрите море. Фільм Блакитна лагуна (1980) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони вже приготувалися з гідністю прийняти смерть, як раптом, абсолютно раптово, їх знаходить батько Річарда, який вижив після корабельної аварії і не який залишав надії, рано чи пізно, розшукати свого нащадка.

Режисер: Рендал Клайзер
В ролях: Брук Шилдс, Крістофер Аткінс, Лео МакКерн, Гленн Коен, Вільям Деніелс, Елва Джозефсон


загрузка...