Фільм Близькі люди (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мила і спокійна дівчина, нічим не виділяється з натовпу Маргарет зустрічається з Уолкером. У них серйозні стосунки, але щось не дозволяє Маргарет повністю довіритися і відкритися молодій людині. Їй серце і душа розриваються на частини з-за нікому не відомої таємницею життя. Психічне захворювання – роздвоєння особистості — зробило її жорстокою і досвідченою у відносинах з іншими чоловіками. Миле і шанобливе спілкування Уолкера для неї вже неприйнятно. Кожну ніч вона перевтілюється в абсолютно іншу Маргарет, і, йдучи з дому, шукає розради в обіймах чоловіків.

Скільки їх і хто вони, вона не пам’ятає, і лише помічає зміни на своєму тілі. В один прекрасний ранок Маргарет здогадується, що з нею відбувається, і намагається перебороти це в собі, але в неї не виходить. Адже та, інша життя їй дуже подобається і влаштовує її. Вона не готова поміняти свої таємні зустрічі на одного, нехай навіть і хорошого чоловіка. Фільм Близькі люди (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але терпіння і мудрість Уолкера допоможуть їй зробити правильний крок до одужання і відкриють нові, невідомі стосунки з довірою, з розумінням і любов’ю. Хто ж переможе в цій нелегкій сутичці підсвідомості – мила простачка Маргарет або розпусна особа Маргарет?

Режисер: Сем Хенкок
В ролях: Аланна Юбак, Майкл Наварра, Patrick Russell, Барбара Нівен, Рольф Саксон, Джеймс Ешер, Річард Конті, Кору Фішер, Джим Хисер, Ганна Рені Мур


загрузка...