Сімейство Абрамсів, вже багато років мріє про переїзд на лазурний берег середземного моря. Там де тепло, затишно і можна жити у власне задоволення. І більше того, подібна перспектива дуже близька адже батько сімейства, Філіп, знаходиться на порозі можливого підвищення. А якщо кар’єра піде в гору, то він буде переведений в нове більш південне відділення, чим і виконає маленьку мрію. Але тут і розкривається перша проблема, у героя з’явився конкурент у вигляді іншого працівника-інваліда. І судячи з усього, приміщення хочуть віддати йому. Тоді Філіп вирішує підробити деякі документи заради своєї перемоги, але за підсумком його обман помічають.

У покарання, він отримує переклад в зовсім іншому напрямку, на північ країни. Для розпещених жителів півдня Франції, сіверяни це дикий народ, що живе у вічному холоді і розпачі. Але як виявилося, місцеві жителі, неймовірно добрі і привітні. Він з легкістю знаходить нових друзів серед своїх колег у відділенні роботи. Фільм Бобро поржалувати! (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки дружину свою, він тепер бачить раз на пару тижнів і розуміючи, що вона не повірить в гарне положення півночі, продовжує розповідати казки про важке життя. Тільки доля вирішила його провчити, адже обман зможе незабаром розкритися, так як дружина хоче з’їздити з Філіпом.

Режисер: Дені Бун
В ролях: Кад Мерад, Дені Бун, Енн Маривин, Зое Фелікс, Філіп Дюкен, Гай Леклюиз, Лін Рено, Мішель Галабрю, Стефан Фрейсс, Фред Персонн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress