Фільм Бокс 27 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді хороших людей переслідують невдачі, так звана чорна смуга життя. Вона буває у всіх. Ось тільки хто-то може подолати всі негаразди, а хтось під тиском життєвих проблем починає падати у бездонну яму депресії і страждань. От тільки, чим довше перебуваєш у цьому стані, тим більше до нього звикаєш і тим складніше почати виправляти своє життя. Головний герой — чоловік по імені Венсан. Його чорна смуга почалася зі смерті близької йому людини – дружини. Впавши в депресію, чоловік повністю втрачає сенс життя, свою роботу, дім, сім’ю. У нього величезні борги, і абсолютно немає грошей, щоб виплатити їх.

Не було би все це на стільки сумно, якби чоловік жив один. Однак він живе разом зі своїм сином Томом. У злиднях, без будинку вони відправляються жити в єдиний доступний на даний момент варіант — бокс під номером 27, який знаходиться на підземній автостоянці. По всіх реальностей нашого світу такого довго тривати не могло і про цю ситуацію дізнається соціальний захист. Фільм Бокс 27 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо Венсан не візьме себе в руки і не почне міняти своє життя, то йому тепер загрожує позбавлення єдиного близької людини – сина. Чи зможе він вибратися з цієї ситуації?

Режисер: Арно Селиньяк
В ролях: Ерік Элмоснино, Забу Брайтман, Marius Blivet, Clovis Couillard, Наталія Дончева, П’єр-Олів’є Морна, Nejma Ben Amor, Дэльфин Роллін, Розмарі Ла Волле, Дебора Гралл


загрузка...