загрузка...


Емоційний, чарівний сюжет «Болден!», розповість дивовижну, повну драматизму історію долі видатного джазового виконавця, немеркнучої легендою музичного світу, колись стояла у витоків створення найвідомішого стилю регтайм. Велика особистість, жив і працював на рубежі століть, отримавши вдячність від вдячної публіки, яка дала своєму кумиру гучне прізвисько король джазу. Герой, завдяки блискучому дару, високого таланту, примудрявся ловити музичне звучання, буквально на слух, творив захоплюючі імпровізації.

Він став основоположником незвичайного напрямку, вперше використовуючи євангельські мотиви, хоча відзначився з досить негативного боку, враховуючи, що багато текстів були дещо грубими і ображають віру людей. Існує версія, що саме Бадді, був беззмінним керівником власного невеликого оркестру, що виконував в кінці дев’ятнадцятого століття музику, що нагадує по стилістиці джаз, з яким ми давно звикли. Чоловік, мав титул володарем корнета Нового Орлеана, кращим на ту епоху трубачем. Його концерти, користувалися шаленим успіхом серед численної, досвідченої публіки, де охочих потрапити на його виступи, обчислювалася тисячами фанатів, на той момент незвичайного стилю.

Критики захлиналися від захоплених опусів на честь чорношкірого маестро, впокорював елітні клуби країни, присвячуючи джазмену статті повні вихвалянь. Фільм Болден! (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Прітцкер
Актори: Гару Карр, Ерік скринь Харві, Іен Макшейн, Майкл Рукер, Йайя ДаКоста, Рено Вілсон, Роберт Річард, Каріма Вестбрук, ДжоНелл Кеннеді, Кирія Шредер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress