Від минулого нікому ще не вдавалося втекти. Як би добре не намагалися деякі люди забути або піти від минулого, у них ніколи не виходило здійснити задумане. Воно завжди повертається, адже його просто необхідно прийняти. В центрі уваги знаходиться молодий чоловік, який в якийсь момент вирішує виїхати в інше місто, щоб почати нове життя з чистого аркуша. Він впевнений в тому, що на новому місці будь-яка людина може назавжди забути про своє минуле і будувати своє життя по-новому. Оточуючі люди абсолютно нічого про тебе не знають: ім’я, рід діяльності, минуле життя. У головного героя є власна донька, з якою він і відправляється в нове місто.

Саме тут він вирішує налагодити бізнес, щоб утримувати свою сім’ю. Йому швидко вдалося налагодити відносини з новим діловим партнером, який і стає дверима в нове життя. Втім, зовсім скоро стає ясно, що людині не судилося втекти від свого минулого. Він знайде його в будь-якому місті і у будь-який час. Коли це трапляється з головним героєм, то він починає розуміти, що на якийсь час потрібно лягти на дно, щоб всі проблеми і спогади не вилилися назовні. Фільм Болота (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо це станеться з якихось причин, то болото назавжди знищить його життя, яка тільки почала налагоджуватися. Минулі вчинки виявляються сильнішими людини, у якого немає ніякої опори в новому житті.

Режисер: Емануеле Делла Валле
Актори: Хізер Грем, Роб Морган, Адевале Акінойе-Агбаже, Дженніфер Ель, Ентоні Макі, Крістофер МакДональд, Тайлер Елліот Бурк, Луїс Мустілльо, Памела Данлеп, Лорен лаверів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress