Окупація німецькими військами змусила сім’ю Еди переїхати з полюбилася Праги в село. Те місце, де вони проводили лише канікули, тепер стало героїв новим будинком. Хлопчик і не думав, що одного разу його життя таким кардинальним чином зміниться. Родині, що звикла до міського життя, дуже непросто вдається пристосуватися до нового життя. Проте, герої не залишають спроби все налагодити в своєму житті. Проживаючи свої будні з тіткою і всіма її близькими, намагаючись стати такими ж, як всі інші, герої стикаються з великою кількістю труднощів, які в подальшому стають кращими моментами в їхньому житті.

Ед стикається з дуже непростим завданням. Хлопець повинен вибрати між тим буде він підтримувати свій авторитет в компанії місцевих хлопчиків або ж залишається без друзів. Сумний лише той факт, що погляди на світ у хлопців кардинальним чином відрізняються. Що вибере герой? Фільм Босоніж (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи стане він таким же, як і всі навколишні або ж віддасть перевагу залишитися вірним своїм переконанням? Йдучи по життю, герой змінює свої переконання раз по раз, але яким кінцевим буде його рішення?

Режисер: Ян Сверак
У ролях: Ян Тршіска, Ольдржіх Кайзер, Тереза Воржішкова, Ондржей Ветхі, Петра Шпалкова, Гинек Чермак, Зденек Сверак, Вієра Павликова, Зузана Стівінова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress