Головній героїні, бабці Фросе, несподівано для всіх бачиться дивна картина: незабаром повинен настати кінець світу, який зітре з лиця землі все людство. Можливо, звучить це дійсно страшно і загрозливо. І сім’я бабусі навіть трохи вірить, але не поспішайте і ви довіряти байкам цієї жінки, поки не дізнаєтеся ще дещо. Цю сім’ю не можна назвати нормальною і середньостатистичною, так як вони проживають у зоні відчуження. Чорнобиль славиться своєю занедбаністю, радіаційним фоном, галюциногенними рослинами і мутують тваринами.

І одна думка про те, щоб жити в тих краях вселяє жах у нормальної людини, але тільки не у баби Фросі, її доньки Слави, страждає недугою, і онука Вови. До речі, останні вже давно міркують переїхати в місто, так як ні про який розвиток і особистого життя тут йтися не може. Фільм Брама (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відсутність сусідів і спілкування з іншими людьми позначається на членах сім’ї: бабка раз розповідає про військові пригоди і вбивствах есесівців, Слава горює, що немає особистого щастя, а Вовчику просто нудно. Містична новину з того світу про кінець існування людей змінить звичний уклад життя цих трьох людей.

Режисер: Володимир Тихий
В ролях: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Дмитро Тубольцев, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress