Індійських бандитів називають Бхаі. Одним з таких братів є Бхаі-Мунна, якого бояться усі жителі Мумбаї. Але його батьки думають, що їх всіма шановний син працює лікарем. Як тільки вони приїжджають всі кімнати барачного будиночка перетворюються в лікарню, братки стають пацієнтами і лікарями. Родичі дуже задоволені, що їх дорогий син так добре влаштувався в житті, і коли приїхали з черговим візитом, то вирішили одружити його на симпатичній дочці лікаря. Батьки з однієї й іншої сторони дуже скоро все владнали, але до призначеного дня оглядин тато нареченої дізнається правду про Мунне.

Він страшенно розгнівався і, не замислюючись, розриває попередні домовленості. Батьки нареченого страшенно засмучені і принижені, вони нарешті дізналися, чим саме займається їх син. Зібравши речі, вони відправляються додому.

Тоді Мунна вирішує все виправити і стати лікарем як він цього доб’ється, його не цікавить. Якщо треба він використовує навіть свої старі перевірені методи. Фільм Братан Мунна: Продавець щастя (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Раджкумар Хірані
В ролях: Суніл Датт, Санджай Датт, Аршад Варсі, Грейсі Сінгх, Боман Ірані, Рохіні Хаттангди, Куруш Дебуа, Джиммі Шергілл, Ятин Карьекар, Суреш Чатвал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress