Фільм Бремптонскій гравець (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет даної історії закручений навколо ветерана гри в бейсбол. Головний герой «Власного брэмптона» у минулому був непоганим гравцем, а зараз він змушений піти у відставку, так як прийшов час поступитися місцем більш молодим спортсменам. Чоловік з гіркотою і сумом повертається в рідне містечко. Тут він намагається залікувати старі рани і почати життя з чистого аркуша. Несподівано він дізнається про молоду дівчину, яка вболівала за нашого героя всім серцем, а тепер вона втекла у невідомому напрямку. Чоловік відправляється на її пошуки, адже тепер це для нього сенс життя.

Талановитий американський кінорежисер Майкл Донджер представив глядачам хвилюючу драматичну кінострічку під назвою (Brampton’s Own). У центрі сюжетної лінії гравець з нижчої бейсбольної ліги. На даний момент хлопець відчуває не легкі часи в своєму житті. В результаті чого герою доводиться покинути світ спорту. Фільм Бремптонскій гравець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він сповнений горя, проте іншого виходу не залишається, як повернутися в рідне місто. Тепер він намагається не ятрити свої колишні рани і жити повноцінним життям. Але душевній рівновазі приходить кінець, коли хлопець стикається з колишньою дівчиною, яка колись його кинула.

Режисер: Майкл Донджер
Актори: Роуз МакАйвер, Джин Смарт, Спенсер Греммер, Скотт Портер, Райлі Воулкел


загрузка...