Фільм Брехня на спасіння (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Непрості часи настали для Судану, що охоплений хвилями громадянської війни. Політична гра, жорстока і зачіпає не тільки вищі верстви правління, а й безневинних людей, що до політики не мають відношення. Так сталося з однією невеликий селом, що виявилася на шляху військових. Практично всі її населення було знищено, за винятком декількох дітей. Їх то і очолив один з хлопців, Тео. Ось тільки довго їх спокій тривати не став, адже війна знову нагадала про себе і Тео більше не буде з друзями, він загине захищаючи їх.

Залишилися, завдяки такій жертві, все ж зможуть покинути небезпечні території і по одній соціальній програмі потраплять у США, зі статусом біженців. Здавалося б, життя налагодилося і тепер не варто побоюватися кожного шереху. Нехай навколо світ настав, події пішли не вірним чергою, адже групу дітей розділили по різних містах, незважаючи на їх численні протести. Адже разом, вони пройшли через жахи втрат і стали фактично сім’єю. Але нічого не поробиш, нове життя і нові правила, які їм доведеться дотримуватися. Фільм Брехня на спасіння (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На щастя для хлопців, бюро освіти та працевлаштування було на їхньому боці. Саме з цієї причини майбутнє хлопців знову зможе зійтися, якщо тільки вони проявлять належну зусилля на непростому шляху.

Режисер: Філіп Фалардо
В ролях: Різ Візерспун, Арнольд Ошенг, Гер Дуэни, Еммануель Джал, Корі Столл, Кут Вил, Фемі Огунс, Сара Бейкер, Ліндсі Гаррет, Peterdeng Mongok


загрузка...