Фільм Бридженд (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У драмі будуть показані події, що відбуваються в містечку під назвою Бридженд. Розповідь починається з того, що жителі сонного містечка до 2000-х років живуть тихо і спокійно. Городяни не доставляють поліцейським проблем, робота яких обмежується тим, щоб зняти кішку з дерева і перевести бабусю через дорогу. Проте з 2007 року на периферії починають відбуватися дивні речі. Перше самогубство піднімає справжній галас не тільки в городку, але і за його межами. Навіть найстаріші жителі не пам’ятають, коли востаннє хтось з місцевих зводив рахунки з життям.

Але не встигли люди оговтатися від цієї трагедії, як відбувається другий акт суїциду. Протягом наступних п’яти років у Брідженді трапляється близько 70 самогубств. Правоохоронці не можуть зрозуміти, що спонукало людей на такі настільки радикальні дії. Тоді за розслідування приймаються спецслужби. Вони намагаються домогтися відповіді, але у них нічого не виходить.

У містечку починає ходити чутки, що всі жертви напередодні дивилися якийсь містичний фільм, який справив на них психологічний вплив. Фільм Бридженд (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йеппе Ренде
В ролях: Ханна Мюррей, Джош О’коннор, Едріан Роулинз, Патриція Поттер, Ніа Робертс, Стівен Вэддингтон, Артур Скотт, Алед Ллир Томас, Елінор Кроулі, Джемі Берч


загрузка...