Кожен вибирає для себе індивідуальний шлях по життю. Тільки часом не завжди вдається прийти до потрібного рішення і почати слідувати тому, що вважаєш за потрібне ти, а не вестися на думки інших. Є категорія людей, яка підвладна тому, що говорять інші. Але також є серед нас представники суспільства, які не піддаються сформованим стереотипам. Ще недавно ця думка не приходила в голову головної героїні. Вона займалася улюбленою справою, не думаючи про те, які люди її оточують і які їх справжні цілі. Її професія пов’язана зі створенням документальних фільмів. Це дуже цікава робота, що вимагає особливого підходу.

Спеціалізується героїня на створенні конспірологічних кінопроектів, які приваблюють досить широку аудиторію глядачів. Одного разу її відвідала думка, що вона могла стати жертвою діяльності однієї урядової організації, яка несе в собі таємний умисел. Жінка була впевнена, що представники цієї групи могли промити їй мізки. Ця думка не давала їй спокою.

Вона була одержима тим, щоб дізнатися правду. Якщо ж її доводи будуть доведені, залишатися осторонь героїня не готова. Вона бажає помститися, завдаючи удару у відповідь, та ще й в рази масштабніше. Фільм Британія 18 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ендрю Тірнан
Актори: Шона Макуільямс, Джемі Беддард, Іен Харт, Жан-Марк Барр, Тім Бентінк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress