Фільм Бронза (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Виграти медаль будь-якого ґатунку для спортсмена дуже почесно. Більше 10 років тому гімнастка Хоуп Аннабель Греггорі з маленького містечка Амхерст, розташованого в одному з глибинних штатів, взяла участь у престижному турнірі. Результатом став п’єдестал пошани з не золотий, але бронзовою медаллю. Минув час, городяни обожнювали свою землячку, але дівчина жила минулими заслугами і робити особливо нічого не хотіла. Маленьке допомога не дозволяло їй нормально жити і дівчині довелося повернутися в рідні пенати.

Тут вона оселилася в батьківському домі, але в основному живе на подачки, які їй надають місцеві жителі. Може це тривало б довго, якщо б в містечку не з’явився молодий симпатичний чоловік. У якійсь мірі він є конкурентом Аннабель. Тут у дівчини з’являється можливість готувати до змагань нову місцеву талановиту гімнастку. Це ще більш талановита дівчина Меггі Таунсенд.

Хоуп розуміючи, що нова чемпіонка може позбавити її останньої популярності, все-таки долає себе і починає тренувати юну гімнастку. Фільм Бронза (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Баклі
В ролях: Меліса Рауш, Гері Коул, Хейлі Лу Річардсон, Томас Миддлдитч, Себастьян Стен, Сесілі Стронг, Дейл Рауль, Крейг Килборн, Ольга Корбут, Dominique Moceanu


загрузка...