загрузка...


Героїні фільму «Брудна гра» спілкуються ще зі шкільної лави. Між дівчатами завжди була міцна дружба, хоча інший раз між дамочками і виникали розбіжності. Тоні завжди прагнула забути про безгрошів’я і знайти підробіток, здатну зробити з неї забезпечену особистість. Друга ж подруга намагалася не відставати від знайомої і намагатися того знайти людину, здатну забезпечити її всім необхідним. Доллі неодноразово погоджувалася порушувати закон і навіть потрапляла в немилість полісменів. Не без допомоги один з кримінального угруповання у неї виходило виплутуватися з халепи і забувати про всі труднощі, які опинилися на дорозі.

Якщо дивитися фільм онлайн, глядач зрозуміє, що тепер, через деякий час, подруги знову вирішують відновити колишню дружбу. У них вдається разом провертати неймовірні справи і кожен раз отримувати від провернутого справи додатковий прибуток. Поступово у дівчат з’являються покровителі, які допомагають у здійснення задуманого. Капітал поступово збільшується, а тим часом Доллі потрапляє в серйозну халепу і витягти з халепи може тільки приятелька.

Чи Готова Тоні допомогти подружці, коли у неї з’являється можливість забути про кримінал і стати щасливою. Фільм Брудна гра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Несбітт
Актори: Майкл Девід Юл, Ноель Макфарланд, ТейлорЕв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress