У фільмі «Брудні принади» (Dirty Pretty Things) відкривається темна сторона Лондона і подається не в тому світі все як звикли бачити в рекламних роликах. Головний герой фільму нігерієць на ім’я Окве, що працює на батьківщині лікарем, і іммігрував до столиці Великобританії через те, що його звинуватили у вбивстві його ж дружини. В чужій країні він всього лише лакей в готелі. Одного разу його просить одна з дівчат займається найдавнішою професією, щоб він прочистив засмітився унітаз. Тоді ж Окві дізнається справжню сутність цього місця, якою займається торгівлею людських органів.

Дії фільму розгортаються в підпільному світі Лондона, що живе за своїми суворими законами. У готелі, який є одним з центрів злочинності всього міста, працюють молодий чоловік і дівчина. Між собою вони практично не спілкувалися до того моменту, як вони дізнаються те, що знати їм ніяк не належить. Фільм Брудні принади (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер у них є спільна таємниця, якої ні з ким не можна поділитися, ні зі своїм начальником, ні з місцевою поліцією. Ця таємниця здатна вбити їх, так що тепер у молодих людей є лише одне бажання – вижити.

Режисер: Стівен Фрірз
Актори: Чіветель Еджіофор, Одрі Тоту, Серхі Лопес, Софі Оконедо, Бенедикт Вонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress