Фільм Бруклін (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет цього чудового фільму починається в далекому 1952 році, в одному з провінційних городишков який розташований на території Ірландії і живе сама головна героїня. Життя молодої дівчини не легка, днями безперервно вона повинна працювати на одну дуже сварливу стареньку, яка платить їй гроші. Незважаючи на свій юний вік, головна героїня ще не відчувала ніякої любові, так і хлопців у неї ще не було. Здавалося нічого не зміниться, але одного разу старша сестра головної героїні бере її з собою в нову країну. Здавалося тепер на новому місці все має змінитися, адже в США є величезні перспективи для молодих і талановитих людей.

Через якийсь час молода дівчина знаходить собі улюблену роботу, і починає звикати все більш щасливим життям. Одного разу на одній з вечірок, головна героїня знайомиться з одним дуже приємним молодим чоловіком, у якого надалі шалено закохується. Ось тільки не все так просто, адже незабаром молоду дівчину чекають нові проблеми з еміграцією, з-за чого вона залишає країну.

З цього часу і починається найцікавіше, адже через якийсь час головна героїня зустрічає іншу любов, але разом з цим, вона все ще сумує за своєї першої любові. Фільм Бруклін (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Краулі
В ролях: Сірша Ронан, Еморі Коен, Донал Глісон, Джим Бродбент, Джулі Уолтерс, Брід Бреннан, Джейн Бреннан, Фіона Глэскотт, Джесіка Паре, Ейлін О’хіггінс


загрузка...