Фільм Будь-яке літо закінчиться (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Підліток Конрад, жодне його літо не проходить без пригод і різноманітних витівок, які він готує разом зі своїми друзями. Молодий чоловік полюбив свою однолітку, яка була молодшою сестрою його друга. Молоді люди вирішили приготувати їй ексцентричний сюрприз. Основа задуму полягала в тому, щоб здивувати молоду дівчину і всіх оточуючих, які почали б вважати його героєм. Але все пішло не так, як вони планували, і під час «пригоди» брат дівчини загинув.

Ні для кого не було сумнівів у тому, що все це випадковість, але підліток знав, що винних у загибелі одного, крім нього самого немає. Мовчання дається йому важко, і совість не залишає його в спокої. Та й дівчина здогадується, хто винен у загибелі її брата. Тепер молодим людям варто визначитися з вибором – бути чесними і розлучитися, розставивши всі крапки, або ж продовжувати прикидатися.

Кожен з них розуміє, що це важко, але рішення слід прийняти, навіть у тому випадку, якщо воно спричинить за собою страшні наслідки. Фільм Будь-яке літо закінчиться (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кайл Вилямовский
В ролях: Пабло Шрайбер, Тай Шерідан, Кейтлін Девер, Аннабет Гіш, Паула Малкомсон, Остін Абрамс, Брайан, Бо Мирчофф, Грейс Кауфман, Сопе Алуко


загрузка...