загрузка...


Красунчик-наречений, молодий і перспективний хлопець жив і у вус не дув. І не дивно, адже його дідусь був власником багатомільйонної компанії, забезпечуючи всю рідню гідними умовами проживання. І кровний спадкоємець був впевнений, що найближчим часом величезна імперія перейде за його управління. Але дідусь виявився не так вже і простий. Дізнавшись про те, що жити йому залишилося не більше 3х місяців, він висунув умову, обов’язкове для вступу у право власності на спадщину. Онучок повинен в обов’язковому порядку знайти дружину, яку «буде любити», і розсудливою, перед тим, як претендувати на великий стан.

І терміну йому – якраз до смерті дідуся. А то все величезне стан відійде на благодійні цілі, або двоюрідній сестрі хлопця. Не знаючи як вчинити, і усвідомлюючи, що час цокає, хлопець вирішує вступити сучасним методом – і влаштувати кастинг на посаду власної дружини. На який, знаючи фінансову сторону питання, з’їхалися дівчата зі всього світу.

Різного статури і складу розуму, вони всі бажають отримати ласий трофей і урвати собі багатого нареченого. Фільм Буде кохати (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Стокса
В ролях: Маркус Х’юстон, Кешиа Найт Пуллиам, Draya Michele, Блек Томас, Вэлари Петтифорд, Шондрелла Ейвері, Гарі Стургис, Райан Лефтон, Марлон Йетс мл, Джером Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress