Фільм, який змушує задуматися про те, яка ж насправді наше життя, так вона хороша, а може вона настільки жорстока і нещадна, що впоратися з нею буває не під силу навіть дуже стійким людям. В центрі історії фільму одна сім’я, в якій дуже міцні старі традиції. Главою сім’ї є батько і його всі повинні беззаперечно слухати, що і робили всі члени цієї сім’ї. Особлива увага приділялася вихованню синів, адже вони продовжувачі роду, сімейних традицій, а значить повинні рости сміливими, сильними, рішучими.

Такий метод виховання дав свої плоди, старший син пішов з дому і вже багато років не хотів туди приїжджати, але скоро ювілей його діда, який прикутий до інвалідного крісла, а старому виповнюється 100 років. Не приїхати з такого приводу не можна, можливо це остання можливість застати його живим, так і самому головному герою загрожує смертельна небезпека. Справа в тому, що він великий кримінальний авторитет та «Біла стріла» вже винесла йому вирок і слід за ним по п’ятах. Але поки він про це не здогадується, в думках лише одне, спокійно провести час з рідними і не посвариться знову з батьком та з іншими членами сім’ї.

Про таких результатах своєї виховання мріяв батько, коли розуміє, що замість міцної дружної родини вийшла слабка пародія на любов, повагу і розуміння. Фільм Будинок (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Погодін
В ролях: Сергій Гармаш, Богдан Ступка, Лариса Мальована, Ігор Савочкін, Олександра Бліда, Володимир Єпіфанцев, Катерина Реднікова, Гліб Підгородинський, Євгенія Дмитрієва, Олександр Назаров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress