загрузка...


У північному передмісті Чикаго серед акваторії природного водоймища самотньо розташувався особняк на палях. Внизу будівлі водна брижі і сплеск хвиль. Скляне будова дозволяє цілодобово з будь-якої точки оглядати місцевість. Спостерігачеві відкривається цікава панорама, коли небо зливається з водною гладдю, а берег врізається в містки. Проіснувавши деякий час в тиші і спокої, молода докторка Кейт Форестер отримує місце в Чиказькій клініці. Відправившись на велику землю в пекло мегаполісу, Лікарка залишає записку послідовнику. Наступний власник Старої будови архітектор І виконроб Алекс Уайлі знаходить письмецо попередниці.

Невідповідності в посланні мешканець приймає за неуважність, або неуважність. Намагаючись врятувати чоловіка, що потрапив під колеса маршрутки, Кейт засмучується. Незважаючи на зусилля, потерпілий в ДТП помер. Мудрий заввідділенням радить колезі на природі розвіятися. Поблизу будівлі на палях зупиняє легковик лікаря. Усередині поштової скриньки служителька Гіппократа знаходить нове послання, в якому проставлена торішня дата. У депеші до новосела Форестер поправляє опонента і приводить свою точну адресу. Алекса заінтригувала листування. Фільм Будинок біля озера (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виконроб відправився в мегаполіс, щоб відвідати міс Форестер. На розчарування будівельник розуміє марність спроб через відсутність будівлі, яка знаходиться в проекті. Обурений дещицею неправди містобудівник залишає чергове послання.

Режисер: Алехандро Агресті
В ролях: Кіану Рівз, Сандра Буллок, Крістофер Пламмер, Эбон Мосс-Бакрак, Виллеке ван Аммельрой, Ділан Уолш, Шоре Агдашлу, Лінн Коллінс, Майк Бакарелла, Кевін Бреннан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress