Фільм Будинок малятка (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Будинок малятка» припаде до душі любителям мелодрам. Головна героїня фільму, молода дівчина на ім’я Віра. Вона тільки що закінчила інститут і вже позначила свої плани на майбутнє. В перспективі у неї влаштуватися на хорошу роботу і вийти заміж за свого молодого чоловіка Олега, з яким вони вже багато років разом. Одного разу повертаючись додому і вийшовши з поїзда Віра знаходить на вокалі загорнутий кульок. Розгорнувши його, вона побачила немовля, який тягнув до неї свої маленькі ручки і посміхався.

Дівчина, як і годиться в таких випадках віднесла підкидька в місцевий будинок малятка і попросила персонал забезпечувати йому належний догляд. Після деякого часу Віра зрозуміла, що цей маленький дитина не дає їй спокою, і вона переживає за нього. Дівчина хотіла вже його усиновити, але розуміє, що їй самотньо і молодий ніхто не схвалить усиновлення і як до цього поставиться її наречений Олег варто тільки здогадуватися.

Щоб не кидати малюка і наглядати за ним Віра вирішує влаштуватися в будинок малятка нянечкою. Як далі будуть розгортатися події і чим закінчиться ця історія, ми побачимо тільки в кінці фільму. Фільм Будинок малятка (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Світлана Дьоміна
В ролях: Анастасія Городенцева, Олександр Єфімов, Антон Пампушний, Марина Коняшкина, Ольга Лапшина, Кирило Гребенщиков, Ольга Мотіна, Сергій Юшкевич, Анастасія Добриніна, Ксенія Суркова


загрузка...